
ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!
Раді запросити Вас на 15-е Ювілейне зібрання членів Товариства "Чернігівське земляцтво" в м. Києві.
Зібрання відбудеться в четвер 28-го квітня 2011 року, в Київському Палаці спорту (ст. метро "Палац спорту").
Початок реєстрації та огляд виставок о 18-й годині.
На порядку денному: звіт Ради Товариства та ревізійної комісії за роботу в минулому році, вітання гостей, огляд виставок творчості, концерт, теплі спілкування по відділеннях ....
До зустрічі! Рада Товариства.
Останні коментарі
15 years 23 тижні тому
15 years 43 тижні тому
16 years 3 тижні тому
16 years 16 тижнів тому
16 years 16 тижнів тому
16 years 35 тижнів тому