Міський Голова Г.В.Герасименко та Голова Ічнянської спілки "Чорнобиль" В.М.Кичай з землками на відкритті Памятного знаку
Це зображення було завантажене з повідомленням День Ічні в 2010 році.
Останні коментарі
15 years 23 тижні тому
15 years 43 тижні тому
16 years 3 тижні тому
16 years 16 тижнів тому
16 years 16 тижнів тому
16 years 35 тижнів тому